Imię: Nelko
Płeć: samiec
Wiek: 3 lata
Nelko nie należy do przytulanek. Jest bystry i ma mocny charakter. Nie ufa obcym i daje głos, gdy coś się dzieje.

Imię: Natka
Płeć:samica
Wiek: 3,5 roku
Opis: Natka to słodka psinka, jest łagodna i bardzo delikatna. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Przy pierwszym spotkaniu jest lękliwa, ale widać że ma chęci aby się zapoznać.

Imię: Myszon
Płeć: samiec
Wiek: 3 lata
Opis: Myszon jest ciekawym świata psem. Wykazuje duże zainteresowanie otoczeniem, chociaż do zdjęcia nie chciał pozować. Może nie lubi fleszu:)

Imię: Mika
Płeć: samica
Wiek: 4 lata
Opis: Mika ma łagodny i spokojny charakter. Jest bezkonfliktowa.

Imię: Kiraszka
Płeć: samica
Wiek 2 lata
Opis:  To suczka o wesołym temperamencie. W swoim małym stadku w boksie pełni rolę ''dowodzącego''. Ale jest łagodna i można się z nią ''dogadać''.

Imię: Kama
Płeć: samica
Wiek: 3,5 roku
Opis: Kama biega na wolności po placu schroniska. Jest łagodna, troszkę bojaźliwa. Ale tylko przy pierwszym spotkaniu z człowiekiem.

Imię: Golf
Płeć: samiec
Wiek: 2,5 roku
Opis: Łagodny piesek, jednak nie wykazuje cech ''przytulańca''. Jeśli ktoś poszukuje psa, ogłaszającego nadejście gości, przy tym nie robiąc nikomu krzywdy to Golf jest dobrym kandydatem.

Gizela, 3-letnia samica
Gizela jest agresywna, bardzo lubi szczekać i bardzo nie lubi obcych. Nie jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, choć jak wiadomo wszystko może się zmienić. Może wystarczy odrobina cierpliwości aby skruszyć to małe serduszko…:)

Imię: Gabi
Płeć: samica
Wiek: 3 lata
Gabi jest miła i łagodna, wesoła i ułożona.

Imię: Fąfel
Płeć: samiec
Wiek: 2 lata
Opis:To przyjacielski, mądry piesek. Jest chętny do zabawy. Lubi kontakt z człowiekiem.

Fiaska, 1,5-roczna samica
Fiaska jest troszkę strachliwa w stosunku do ludzi i bardzo nie lubi ,,fleszu”. Na widok aparatu chowała się do budy, więc trzeba było użyć podstępu, żeby można było zrobić zdjęcia. Ale udało się

Imię: Fala
Płeć: samica
Wiek: 1,5 roku
Opis: Fala to wesoła samiczka, którą można jeszcze wielu rzeczy nauczyć. Jest młoda i szybko odnajdzie się w nowym środowisku.

Dusiek, 3-letni samiec
To wesolutki i bardzo energiczny pies. Na pewno będzie chętny do zabaw i spacerów.

Imię: Cuzo
Płeć: samiec
Wiek: 2 lata
Opis: Cuzo to przemiły piesek. Jest łagodny, po prostu idealny do przytulania.

Imię: Cucur
Płeć: samiec
Wiek: 2 lata
Opis: Cucur jest troszkę nieufnym psem. Przy odrobinie cierpliwości i wyrozumiałości da się to naprawić.

Imię: Bobi
Płeć: samiec
Wiek: 2 lata
Opis: Jest to żywiołowy, pełny energi i siły pies. Jednak Bobi nie ufa ludziom i bardzo się ich boi, dlatego oswojenie go z pewnością byłoby trudne i wymagałoby cierpliwości.

mię: Bobek
Płeć: samiec
Wiek: 2 lata
Opis: Bobek czasem kuleje. Przybył do schroniska już ze starym złamaniem. W schronisku został poddany leczeniu. Miał nastawianą nogę. Niestety Bobek rządzi się swoimi prawami i ciągle zdejmuje opatrunki. Być może czeka go operacja w Warszawie. To niezwykle sympatyczny i miły piesek.

Imię: Baladka
Płeć: samica
Wiek: 2 lata
Opis: Baladka to prawdziwy ''wodzirej''. Jest zorganizowana, trzyma pieczę nad porządkiem w swoim stadzie. Nie sprawia problemów. Jest bardzo sympatyczna.

Imię: Baksik
Płeć: samiec
Wiek: 2,5 roku
Opis: Bardzo przyjacielski piesek. Lubi towarzystwo ludzi.

Imię: Babilon
Płeć: samiec
Wiek: 3 lata
Opis: Jest to niezwykle sympatyczny piesek o łagodnym charakterze. Jednak wsród swojego gatunku lubi dominować, co kończy się czasem małą ,,wymianą słów" :)