Frytka, 3-letnia samica
Po jej zachowaniu można wywnioskować, że jest trochę strachliwa. Trzeba dać jej trochę czasu aby mogła się oswoić. Na pewno nie będzie z tym większych problemów, bo pomimo nieufności widać też sporo chęci do zapoznania.

Fiord, 2-letni samiec
Fiord jest żywiołowym psem, ma dużo chęci do zabawy i współpracy. Nie jest strachliwy, a przy tym ma łagodne usposobienie.

Dunia, 3-letnia suczka
Dunia na początku wydaje się być strachliwa i nieufna, ale to tylko pozory. Wystarczy jej kilka chwil aby się przekonać, że nic jej nie grozi i wtedy już jest bardzo chętna do zapoznania się. Dunia jest energiczna, bardzo wesoła i łagodna. To piesek wart polecenia!

Imię: Duduś
Płeć: samiec
Wiek: 2 lata
Duduś jest niezwykle miły i sympatyczny, przyjacielski i łagodny. Podaje łapę i jest inteligentny.

Drozd, 2-letni samiec
Drozd to młody i zbuntowany pies. Nie lubi obcych, co pokazuje poprzez głośne szczekanie. Ogólnie jednak da się go lubić…

Drek, 2-letni samiec
Drek jest spokojnym psem i raczej łagodnym. Lubi towarzystwo ludzi, bardzo interesuje się, gdy ktoś do niego przychodzi. Drek jest sympatycznym pieskiem.

Dora, 3-letnia samica
Dora ma kruczoczarną i błyszczącą sierść. Jest bardzo urodziwą suczką. Jej cechy charakteru to spokój i łagodność.

Dipi, 6-letni samiec
Dipi jest przyjacielski oraz bardzo miły. Ma łagodny charakter. Nie sprawia problemów wychowawczych.

Dina, 5-letnia samica
Dina jest bardzo urodziwa i ma spokojny charakter. Jest ułożona, dogaduje się bardzo dobrze z innymi psami o czym najlepiej świadczy fakt, że biega sobie wolno po placu schroniska.

Imię: Diana
Płeć: samica
Wiek: 2 lata
Opis: Ma temperament żywy, łagodny i bardzo lubi towarzystwo człowieka. W psim świecie również zawiązują się przyjaźnie. Diana ma w swoim boksie koleżankę, z którą łączy ją silna więź. Widać to na pierwszy rzut oka.

Darsyl, 3-letni samiec
Darsyl  jest to wesoły i spokojny  pies. Nie sprawia problemów, dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami.

Czester, 3-letni samiec
Czester ma niepowtarzalny charakter. Jest indywidualistą, jest chętny do zabaw i psot, ma w sobie dużo życia. Jednak nie ufa każdemu kto wykaże mu swoje zainteresowanie. Może jest łagodny, lecz nie należy obdarzać go bezgranicznym zaufaniem.  Jeśli jego panem będzie osoba o mocnym charakterze na pewno Czester będzie jej posłuszny.

Czajka, 5-letnia samica
Czajka jest bardzo miłą psiną. Ma łagodny charakter i jest bardzo przyjacielska.

Imię: Buli
Płeć: samiec
Wiek: 3 lata
Opis: To bardzo wesoły pies, o łagodnym charakterze.

Imię: Bronek
Płeć: samiec
Wiek: 2 lata
Opis: Bronek to nieśmiały pies, wymaga dobrego i łagodnego traktowania. Gdy nabierze zaufania będzie dobrym stróżem i przyjacielem.

Bambo, 2-letni samiec

Jest to łagodny , wesoły i żywiołowy pies. Jest również ułożony i grzeczny.

Bambi, 3-letni samiec

To pies o dużej wrażliwości, jest bardzo lękliwy i nie chce nawiązywać kontaktów z człowiekiem. Być może tęskni za swoim Panem, albo jest po innych ciężkich przeżyciach.

Alex, 8-letni samiec
Jest to wrażliwy i łagodny pies. Wykazuje posłuszeństwo wobec człowieka, czasami bywa lękliwy.

Imię: Baltazar
Płeć: samiec
Wiek: 3 lata
Opis: Miły i łagodny piesek. Dobrze dogaduje się z innymi psami.

Imię: Amica
Płeć: samica
Wiek: 3,5 roku
Opis: Jest troszkę nieufna, ale wystarczy poświęcić jej trochę czasu i serca, a szybko można ją do siebie przekonać. Poza tym jest bardzo łagodna i delikatna.